Romantická dovolená ve Španělsku jako na dlani

Jak na pobyty Španělska od NOVASOL?

Co si představíte jako první, když se řekne Španělsko? Památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, býčí zápasy, flamenco, paella, tapas, tortilla a nekonečné písečné pláže Costa Brava. Zcela jistě vás přitahuje i exotika Kanárských ostrovů a typický životní styl Mallorcy a Ibizy. Kdo by odolal koupání a opalování na plážích Costa Dorada a Costa Blanca? Vyzkoušejte také surfování, poznání podmořského světa, shlédněte delfíní show a pokořte nejvyšší vrchol Sierra Nevada. Darujte své dovolené ve Španělsku ještě mnohem více. Rezervujte si útulné apartmány Španělska od NOVASOL. Zamiřte do světoznámých muzeí a galerií Madridu, Barcelony, Sevilly i Gerony. Poznejte města a místa, kde žil Picasso, Dalí, Gaudí či El Greco. Nenechejte nic náhodě a zúčastněte se zábavných festivalů a náboženských svátků, jen tak poznáte zdejší způsob života nejlépe.

Kam s jistotou na dovolenou do Španělska?

Projděte si možnosti báječného ubytování ve Španělsku od NOVASOL a vyberte si svého favorita. Třeba padne vaše volba na Katalánsko, které patří k nejpopulárnějším dovolenkovým destinacím. Velký podíl na tom nesou Barcelona, Gerona, Lleida i Tarragona. Turisté z celého světa si zamilovali písečné pláže Costa Brava a Costa Dorada. Majestátný tok řeky Ebro, pomerančovníky, vodopády, katalánské krémy a vína vám nesmí uniknout. Andalusie je proslulá svými koňmi, přírodním parkem Sierra Nevada, památkami Féničanů, Řeků i Tartesů. Na Costa del Sol si užijete vodní sporty, noční život i plážové radovánky. Valencia a Murcia vás ohromí svým nádherným pobřežím a plážemi s označením modré vlajky. Dovolená pro rodiny ve Španělsku se může odehrávat i na Baleárských a Kanárských ostrovech. Mallorca potěší klidnými plážemi, památkami architektury a zábavním parkem Marineland. Kanárské ostrovy vás přemístí do skutečného království sladkého nic nedělání a věčného slunce.

Existuje last minute Španělsko od NOVASOL?

Stačí se jen podívat na varianty s tímto označením a máte jasno. Pokud se vám nic nehodí, zaměřte se na dovolenou pro dva s 20 % slevou. Jen si představte, jak si užíváte se svou milovanou polovičkou v domě na pláži anebo v luxusním apartmánu Barcelony za skvělou cenu. Plánujete gigantický pobyt ve větším počtu osob? Mrkněte na rekreační domy ve Španělsku s mnoha ložnicemi, koupelnami, velkou kuchyní, společenskou místností, vlastním bazénem a zahradním nábytkem PLUS. Sledujte rovněž nabídky all inclusive, které nejsou určeny pouze nejnáročnějším. Rádi byste věděli, zda je možná dovolená se psem ve Španělsku? Dávejte pozor na ubytování s označením symbolu psa PET a PET FRIENDLY. V takovýchto objektech nemusíte mít o bezpečnost vašich čtyřnohých mazlíčků strach. Nemáte psy a kočky v lásce? Zbystřete tedy u apartmánů s označením přeškrtnutého psa.

Jak na romantickou dovolenou Španělsko?

Sháníte luxusní místo pro strávení zaslouženého odpočinku ve dvou? Upřednostněte rekreační byty ve Španělsku ve velkých městech. Právě zde si užijete koupání na pláži, okružní jízdy výletní lodí, prohlídku dominant architektury, noční život i kulinářské dobroty. Rodiny s malými dětmi dají přednost relaxaci v domě na pláži s velkou terasou, zahradním nábytkem a grilem. Romantické duše se vrhnou do víru vášně při pozorování západu slunce. Ať už se nacházíte u moře či v horách, nikdy se vám tento pohled neomrzí. Mladí lidé ocení balíček internet PLUS a zaneprázdnění turisté zase koncept libovolný den příjezdu. Všimněte si také nabídky nekuřáckých vil u moře přímo na pláži. Víkendové pobyty Španělsko, to je vůně dálek, relaxace na maximum a romantika ve dvou.

Jaké jsou slevy Španělska?

Zaměřte se na své priority a podle svého uvážení si zvolte nejlepší variantu pobytu. Zmiňované slevy a výhody Španělsko osloví všechny generace turistů. Vždy se můžete spolehnout na dlouholeté zkušenosti NOVASOL. Všechny rekreační domy ve Španělsku jsou vyzkoušené, proto se těšte na maximální pohodlí. Pokud by se objevily během vašeho pobytu otázky, navažte spojení se správcem či majitelem chaty. Také lze kontaktovat servisní kanceláře NOVASOL. Od pondělí do pátku 09:00-20:00 je vám plně k dispozici pražská pobočka na telefonním čísle +420 222 311 715. Dům u moře ve Španělsku si užijete na plné obrátky ve společnosti svých nejbližších přátel, rodiny a čtyřnohých mazlíčků.

Jak se zabavit na rodinné dovolené Španělsko?

Není možné strávit relaxační pobyt ve Španělsku a nepoznat vůni delikatesních vín, magii tance flamenco a divokost býčích zápasů. Mladé generace si oblíbí párty na pláži, teenageři sáhnou po jízdě na vodních lyžích, pánové okusí rybaření, ženy se pomazlí se slunečními paprsky, starší turisté zamíří za prohlídkou slavných památek a děti budou skotačit na tobogánech. Nejlepší zábavní centra Mallorcy jsou Palma Aquarium, Aqualand El Arenal a Marineland. Noční život patří energii a zábavě až do rána. Festivaly, taneční večery a kluby hučící hudbou jsou jistotou. Golfová hřiště ve Španělsku ovládla takřka celý svět. Nejsou určena jen pro celebrity a zkušené golfisty. Nejlepší místa najdete v Andalusii. Vyjížďky na koních po pobřeží uskutečníte na Mallorce. Windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, surfování, potápění a jiné vodní radosti vás neminou na Costa del Sol, Costa Blanca i Costa Brava.

Znáte chaty a chalupy Španělsko?

Vejděte do světa pohodové dovolené ve Španělsku od NOVASOL kdykoliv během roku, protože ve Španělsku se pořád něco děje. Jakmile vás omrzí perly zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, zúčastněte se zábavných akcí a festivalů. Taneční průvody, karnevaly, rej masek, ohňostroje, párty na pláži i hudební akce v klubech vás neminou. Když pomineme oslavy Nového roku, Tří králů, Vánoc a jiných státem uznaných svátků, zbývají nám mnohem atraktivnější zajímavosti. Skutečným zážitkem je slavnost bubnů v San Sebastianu. V březnu se konají Las Fallas. Těšte se na ohňostroje, tanec a vyřezané barevné sochy ze dřeva, polystyrenu či papíru. Léto patří San Juan, který probíhá v nejkratší noci roku z 13. na 24. června. Na pláži hoří ohně, pije se a tančí. Opravdovým šílenstvím je La Tomatio, rajčatová bitva ve Valencii. Senzační romantická dovolená ve Španělsku vás čeká od jara až po zimu!

Jak na luxusní ubytování Španělsko?

Seznamte se s možnostmi pobytu od NOVASOL. Nezapomeňte si osvěžit své poznatky historie. Dějiny Španělska se započaly asi před 35 000 lety, kdy se zde usadila první populace, nájezdníci, osadníci, dobyvatelé. Iberové, Keltové, Féničané, Řekové, Kartáginci, Římané, Vizigóti i muslimští Maurové byli zdejšími obyvateli. V roce 1492 padla Granada, poslední država muslimského státu a spojila se dvě křesťanská království, Kastílie a Aragonie. Ve stejném roce objevil Kryštof Kolumbus Nový svět a nastala nejslavnější éra španělské říše. V 19. století bojovali Španělé o svou nezávislost s Napoleonovými armádami. Nastala průmyslová revoluce. V roce 1936 ovládla zemi občanská válka, která měla mnoho obětí. Nato nastala fašistická diktatura generála Francisca Franca, která trvala do r. 1975. Od té doby zde vládne demokracie. Dovolená s dětmi ve Španělsku, to je koupání, výborné delikatesy i poznání historie.

Znáte nejhezčí pláže Španělsko?

Nevídanou krásu přírody a nádherné písečné koberce najdete na Mallorce, která patří k nejoblíbenějším turistickým místům Evropy. Písečné duny najdete na Platja dés Trens/de Sa Rapita na jižním pobřeží. Tato lokalita je jako stvořená pro rodiny s malými dětmi. Cala Santanyi vás přivábí plážovými bary a skalnatou zátokou. Cala SAmarrador/Cala Mondrago na jihovýchodním pobřeží vás zavede do dun a hlubokého písku. Costa Brava vás osloví Platja de Sant Lluís. Unikátní pláže Španělsko najdete i na Costa Tropical a Costa del Sol. Dokonalost sama, to je Playa del Inglés na Gran Canaria. Duny, chránění živočichové a nedaleký aquapark vás mile překvapí. Vrhněte se za dobrodružství, komfortem i zábavou. Rezervujte si rekreační domy ve Španělsku ještě dnes!

Proč je cestování do Španělska zábava?

Pokud jste vášniví cestovatelé, upřednostníte plavbu trajekty ORBIS LINK. Oceníte zkušenosti delší než 20 let, komfortní styl cestování a příjemné ceny pro každého. NOVASOL spolupracuje s touto společností dlouhá léta a může její služby vřele doporučit. Trajekty do Španělska vás dopraví kdykoliv během sezóny na místo vašeho určení. Spolehněte se i na přepravu svého automobilu a čtyřnohého mazlíčka. Kratší trasy lze strávit na palubě lodi, delší plavbu si můžete zpříjemnit v pěkné kajutě. Trajekty vyplouvají z velkých přístavů, jako jsou Barcelona, Valencie a Algeciras. Námořní doprava patří k rychlým způsobům přepravy. Skýtá pohodlí, jedinečné výhledy na moře a cenově přijatelné vydání.

Už víte, kam na dovolenou Španělsko?

Nepopsatelně krásnými půvaby obdařená země leží na jihovýchodě Evropy, proto se pyšní dokonalým podnebím pro letní rekreaci. Střední a severní část země zaznamenává četné srážky a větší výkyvy teplot. Jižní cíp státu, Kanárské a Baleárskou ostrovy se pyšní pohádkovými teplotami. Letní dny se neobejdou bez teplot atakujících 35°C, což není nic výjimečného. Na Kanárských ostrovech panuje subtropické počasí. Baleáry se mohou pochlubit vysokými teplotami, mírným vánkem i občasnými dešťovými přeháňkami. Zavítejte na Costa del Sol, Costa Brava či Costa Blanca a relaxujte na žhavém slunci jako nikdy předtím. Oddávejte se vodním sportům, navštivte rybářskou hospůdku. Ochutnejte tapas, paellu, tortillu i mořské plody. Obdivujte flamenco, paso doble a divukrásná mistrovská díla Picassa, Gaudího a Dalího. Pronájem letních domů Španělsko od NOVASOL vás bude bavit!