search

Dovolená v Benissa

Zažijte romantiku vesničky Benissa

Zažijte fantastickou dovolenou ve Španělsku ve slunné Benisse. Maximální pozornost patří oblasti útesů, skalnatých zátok i písečných pláží u zátoky Benissa Costa. Procházky kolem terasovitých vinic, horských masivů a exotických palem spojí všechny chutě letní rekreace. Ani nebudete věřit, že jste se ocitli v Evropě.

Čtyřkilometrové pobřeží vesničky spojuje města Moraira a Calp. Projděte se po smyslných plážích a prohlédněte si i architekturu místních domů s prahem doslova na ulici a vnitřními nádvořími. Finques, staré usedlosti či stavení, můžete obdivovat přímo mezi vinicemi. Nabízejí naprosto exkluzivní výhledy na moře. Středověké centrum, Plaza del Portal, opevněná brána města, radnice, domy Fundación Abargues, kostely i katedrála Marina, stojí za to spatřit.

Pronajměte si rekreační domy

Oblíbenost Benissy neustále stoupá díky fantastickým plážím, vodním sportům a podvodnímu trekkingu. Velmi atraktivní je pláž La Fustera Beach pokrytá jemným přírodním pískem. Nádherné a bezpečné koupání pro děti slibuje Els Pinets Cove, najdete ji v klidnější části poblíž městečka. Mělký vstup do vody hraje prim a slibuje všem dětem, seniorům i neplavcům dokonalý požitek z moře.

Přirozené prostředí, moře tryskající na útesy a romantické zátoky vybízejí ke zdravotním procházkám po pobřeží. Minimalistická promenáda L´Advocat Beach ohromí svým překrásným výhledem na okolí. Denní i noční občerstvení zajišťuje parádní plážový bar s živou hudbou El Baladrar Cove. Nepřekonatelný pohled na Penon de Infach okusíte z Bay of les Bassetes. Katalánsko ohromí stovkami impozantních míst.

Pronajměte si apartmány Španělska za bezvadné ceny!

Zemědělská vesnička nestojí s nabídkou aktivit cestovního ruchu pozadu. To platí i pro široký seznam vodních sportů, Yacht club Les Basetes, Vodní sporty Mar Oceano, Škola plachtění Las Antípodas a Les Basetes Diving Center. Podvodní trekking se stal velmi populárním. Poznejte podmořský svět na vlastní oči.

Rekreační domy Španělska najdete blízko dětských hřišť, zelených zón, významných turistických cílů a mateřských dílen pro děti. Bavte se svými potomky nejen v mořských vlnách na pláži. Projděte si místní farmářské trhy a večer se odreagujte v plážovém baru u sklenky vína, projděte výstavy anebo vyrazte na kulturní akci.