search

Dovolená na Costa Blanca

Vily k pronájmu ve Španělsko

Mandlovníky a pomerančovníky na pobřeží Costa Blanca jsou ještě v plném květu, když v zemích střední Evropy začíná zima. Koupat se můžete někdy až do poloviny listopadu. Skalní masivy jako např. Peñón zde zasahují přímo do moře a dávají tak bílému pobřeží jedinečný ráz. Na mysu Cap de la Nau se hory tlačí až do moře. Romantické zátoky jako např. La Granadella přitahují veškerou pozornost. Potápět se v křišťálově čisté vodě, zabloudit do piniového lesa...Dovolená ve Španělsku to je magický zážitek se vším všudy.

Španělské pobřeží Costa Blanca

Apartmány ve Španělsku

I v těch nejmenších vesnicích podél pobřeží Costa Blanca objevíte stopy nejrůznějších civilizací. Narazíte tak např. na maurské minarety, římská divadla, západogótská sídliště nebo barokní katedrály. Costa Blanca si dodnes uchovala mnohé z toho způsobu života, který tak obdivují přijíždějící Evropané. Po celý rok se konají známé fiesty, na kterých obyvatelé slaví dobrým jídlem, tradiční hudbou, vynikajícím vínem a divokým ohňostrojem. Nechte se alespoň na chvíli okouzlit tímto bezstarostným způsobem životem s rekreačnímy domy ve Španělsku.

Pobyt a rekreační domy na Costa Blanca

I když jste si pobřeží Costa Blanca vybrali pro svou dovolenou díky jedinečnému podnebí a překrásným plážím, budete určitě fascinováni památkami a historií tohoto koutu Španělska. Objednejte si např. apartmány ve Španělsku nebo rekreační domy v letoviscích Torrevieja, Calpe, Benidorm nebo Javea.