search

Dovolená v Torrevieja

Dovolená na Costa Blanca – Torrevieja

Přímořské městečko ležící na čarovném pobřeží Costa Blanca v provincii Alicante vybízí k nezapomenutelným zážitkům na dovolené ve Španělsku. Starobylé památky, pláže jako z pohádky, výborné restaurace a bary, dětské atrakce, sportovní vyžití a dostupnost rekreačních domů, najdete v této malebné destinaci.

Kdysi se zde těžila sůl, mezi pevninou a dvěma mořskými jezery. Salinas de Torrevieja tvoří španělskou přírodní rezervaci. Původně rybářská vesnice leží 30 kilometrů od města Alicante. Okolí městečka je poseto citrónovníky, pomerančovníky a vinicemi.

Apartmány oslní skvělou dostupností

Název Torrevieja pochází ze slov stará věž, poprvé zmíněný roku 1800. V přístavu najdete zde přes 300 rybářských lodí a více než 900 soukromých sportovních lodí. Pohled na přístavy slibuje skvělou podívanou, z Paseo Callo Salero na Real Club Nautico. Pro fajnšmekry hudby jsou určeny oslavy města konající se poslední týden v červenci. Populární je i Mezinárodní Habaneras a soutěž Polyphony.

Zajímavou podívanou naleznete v Salt muzeu Torrevieja v Katalánsku. Upoutá exponáty moře a soli. Turisté mohou zabrousit na místní pouliční trh konající se každý pátek ráno. Pokud nemáte v lásce cetky a upomínkové předměty, můžete zabrousit do exkluzivních obchodů, barů a špičkových restaurací. Objevte krásy okolí v člunech a katamaránech. Noční život zajišťují bary Casablanca, Pata Palo, Besame Mucho anebo Iris Pub. Navšivte si skvělou diskotéku Pacha.

Oceníte nízké ceny za apartmány Španělska

. Všechny pláže se mohou pyšnit oceněním Modrá vlajka. Skvostné zázemí pro turisty, vybavenost, občerstvení, půjčovny sportovních potřeb a především čisté moře si můžete na vlastní kůži vychutnat na La Mata, Los Locos, El Cura, El Acequión a Los Náufragos. Pobřeží Torreviejan exceluje přenádhernými zátokami především na severu, ale i solnými bazény nacházejícími se u promenády Juan Aparicio, v centru města.

Rekreační zábavní centra, famózní koupání kolem promenád a dětská hřiště upoutají především zvídavé a hravé děti. Aqvapark Aquopolis patří v letních měsících mezi nejnavštěvovanější. Sportovní nadšenci uvítají parádní podmínky pro golf. Perfektní ubytování v soukromí Španělska za super ceny v nabídce all inclusive nesmíte propásnout.