Vily u moře ve Španělsku

Proč jet na dovolenou do Španělska?

...rekreační domy Španělska na pláži v srdcích historických měst!

 

Možná se vám zdá sluncem provoněná země trochu z ruky, ale věřte, že v Barceloně jste asi za dvě hodinky! Nenechte si ujít díky větší vzdálenosti zlatým pískem poseté pláže, impozantní divy přírody i drahokamy architektury. Dovolená ve Španělsku láká koupáním, vodními sporty, jako jsou windsurfing, vodní lyžování, potápění i surfování. Na své si přijdou i milovníci golfu, jízdy na koni, cyklistiky, pěší turistiky a tenisu. Na trzích si koupíte starožitnosti, umělé perly i krajky. Navštívíte býčí zápasy, karneval Flamenco festival a oddáte wellness procedurám v luxusních resortech. Apartmány Španělska najdete u průzračného moře, poblíž přírodních krás, stylových restaurací i nočních barů. Pobavte se na tanečních večerech, naučte se flamenco a dopřejte si odpolední siestu, tapas a pohárek kořalky sangrie! Na každém kroku pocítíte závan pulsující historie v kontrastu s moderním životem.

V čem je dovolená ve Španělsku prima?

Pokud se rozhodnete pro vily u moře Španělska od NOVASOL, počítejte s povedenou rekreací v bezpečné destinaci. Jako na stříbrném podnosu se před vámi objeví kvalitní služby za příjemné ceny. Pokud sháníte dovolenou pro všechny generace, máte zelenou, a to díky nízkým cenám letenek a krátké době letů. Na sto procent oceníte super slunečné středomořské klima a nejlepší pláže Španělska. Místní obyvatelé jsou vstřícní, veselí a pohostinní, snad jen trochu hluční. Pochutnáte si na vyhlášené kuchyni a poznáte magickou atmosféru Barcelony, Madridu, Granady, Sevilly i Toleda. Věděli jste, že se Španělsko pyšní téměř padesáti památkami UNESCO? Nadšenci sportovních aktivit přijdou na chuť horolezectví, cyklistice i vodním sportům. Moderní Barcelona nadchne stavbami Gaudího a Alhambra maurskými pamětihodnostmi. Rodiny s malými dětmi se mohou těšit na zábavní a vodní parky či vysluněné pláže. Zapište se na taneční kurzy flamenca v Seville, okuste bouřlivý noční rej a využijte hustou dopravní síť. Domluvíte se španělsky a anglicky. Poznejte zemi Picasa, Goyi i Gaudího!

Co vidět na dovolené ve Španělsku?

Navštívit Španělsko je snem mnoha výletníků z celého světa. Pokud se vydáte do Pueblos Blancos v Andalusii, ukořistíte pohledy na bílou vesnici na pahorku, jež je nadmíru romantická. Alhambra v Granadě upoutá komplexem paláců a zasněženými vrcholky Sierra Nevada. Barcelona je zasvěcena tvorbě Gaudího. Kroky turistů vedou k jeho nedokončené katedrále Sagrada Familia. Nádherná příroda v pohoří Picos de Europa skrývá i krásné písečné pláže, vápencové hory, zelená údolí a dunící řeky. Gotická katedrála Santiago de Compostela je úchvatná stejně jako sopečná neboli měsíční krajina Pico de Teide. Ve Valencii spatříte moderní umění, v Seville a Segovii prastaré pamětihodnosti. Dech beroucí a téměř opuštěné pláže s bílým pískem jsou na Formentera a bujná zábava panuje na Mallorce, Menorce a Ibize. Vyrazte za sluníčkem do chalupy Španělska na Costa Brava a prožijte letní dovolenou ve Španělsku od NOVASOL v přepychových rekreačních letoviscích.