search

Ubytování ve Švédsku

Kouzelná dovolená ve Švédsku

Písčité pláže na ostrovech Öland, Skåne a Halland, útesy u Bohuslänu, pohádkové šéry východního pobřeží u Stockholmu, hory severu, nádherné ostrovy u Baltu, krajina Švédska je tak rozmanitá, že nabízí každému to, po čem touží. 

Vydejte se do švédského království za historií firmy IKEA a za místy z knih Astrid Lindgrenové, která se stala jednou z nejznámějších osobností Švédska. Přečtěte si více informací v sekci slevy a výhody ve Švédsku.

Dovolená ve Švédsku
  • Zaručeně budete na tyto chvíle vzpomínat celý život a taky se sem budete rádi vracet. Zarezervujte si včas vaše ubytování v jižním Švédsku.

Rekreační domy a byty ve Švédsku

Rekreační domy, chaty a chalupy ve Švédsku jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou ve Švédsku v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí.

Přečtěte si, na jaké zajímavosti a atrakce ve Švédsku se můžete těšit, když si objednáte svůj rekreační dům nebo byt ve Švédsku. Ať už budete dovolenou ve Švédsku trávit na jakémkoliv místě, určitě si ji užijete naplno, protože je toho zde opravdu hodně k poznávání.

Prázdninové domy a rybářské chaty

Švédsko je největší zemí severní Evropy a většinu země tvoří překrásná čistá příroda. Nejvíce obyvatel žije na jihu země. A právě sem do regionu Götaland, kde najdete take naše rekreační prázdninové domy a rybářské chaty ve Švédsku, se vydává často nejvíce turistů.

Najdete zde překrásné písečné pláže vhodné pro rodiny s dětmi či seniory. Ano, skutečně i ve Švédsku se dá trávit letní dovolená u moře. U moře si můžete ještě k tomu užít spoustu vodních sportů. Krajina je zase ideální na cyklistické výlety či treky.

Dovolená ve Švédsku

Dovolená ve Švédsku

A díky velkému počtu jezer si tu mohou svou dovolenou ve Švédsku bez pochyb užít i rybáři, na které tu čekají skvělé úlovky. Navíc si u nás můžete pronajmout i své vlastní jezero díky programu ”rent-a-lake” v oblastech Småland, Blekinge a západního Gotlandu. Pro děti, které jsou ve Švédsku chráněné a velmi se dbá na to, aby se jim v zemi žilo dobře, je připraveno mnoho atrakcí.

Určitě stojí za to navštívit například Losí safari Markaryd ve Smålandu či jít po stopách Astrid Lindgrenové a navštívit zábavní park Vimmerby v tom samém regionu. Na své si zde ale příjdou i milovníci golfu, protože tento sport je zde jedním z velmi oblíbených a golfová hřiště najdete jak v Jižním Švédsku, tak i v Centrálním Švédsku často nazývaném také Svealand. Dovolená ve Švédsku vám zůstane navždy v paměti.

Dovolená ve Švédsku

Ubytování v soukromí ve Švédsku

Navíc na severu se můžete několikrát do roka pokochat překrásnými polárními zářemi, které jezdí pozorovat mnoho nadšenců. Švédsko je také rájem golfistů, kteří tu najdou mnoho překrásných greenů a v neposlední řadě si zde na své příjdou i rybáři, četná jezera a říčky přímo vyzývají k rybolovu.

Z rekreačního domu či rybářské chaty ve Švédsku budete mít své sny na dosah. I v tomto regionu najdete mnoho jezer, na kterých se dá rybařit, a podél pobřeží si můžete udělat výlet na několik malých ostrůvků. Navštívit můžete i mnoho zámků a kostelů, protože se jedná o nejstarší obývanou oblast Švédska. Za zmínku určitě stojí i překrásné národní parky a přírodní rezervace, kde si můžete pročistit hlavu.

Rekreační domy ve Švédsku

Zimní dovolená ve Švédsku

V zimě si sem můžete zajet i zalyžovat, protože právě v této oblasti najdete i několik lyžařských areálů. Objednejte si naše rekreační domy ve Švédsku a rybářské chaty ve Švédsku a užijte si báječnou dovolenou. Najdete zde i rekreační domy, byty a apartmány ze kterých je to do hlavního města opravdu za humny. 

Opomenout nesmíme ale ani oblast Norrland, kde si s námi můžete taktéž pronajmout naše chaty a rekreační domy v severním Švédsku. Tyto objekty najdete v krajině plné hor a lesů, tedy v čisté přírodě. A na severu za polárním kruhem si můžete vychutnat pohled na tzv. Aurora Borealis nebo-li polární záře a věřte, že se jedná o velmi okouzlující podívanou.

Rekreační domy ve Švédsku

 

Kde se nacházejí rekreační domy ve Švédsku?

Rekreační domy NOVASOL najdete především v jižní části Švédska, ovšem i v oblastech daleko na severu. K nejatraktivnějším polohám domů patří švédská jezera a hory, velkou oblibu si však získaly i domy u hlavního města Stockholmu.

Jaké mají rekreační domy ve Švédsku vybavení?

Švédské rekreační objekty NOVASOL slouží ke standardnímu obývání, nabízejí tedy kompletní zařízení od pohodlných postelí v ložnici přes vybavenou kuchyň až po hygienické zařízení. Interiéry, materiály, nábytek nebo přístroje se pochopitelně liší s ohledem na stáří, plochu, druh a cenovou hladinu domu. Rozdíly má také venkovní vybavení (zahrada, gril, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě ve Švédsku?

Přesnou odpověď ovlivňuje roční období, kdy se do Švédska, jedné z nejoriginálnějších destinací v Evropě, chystáte. Do této skandinávské země se jezdí celoročně – v létě za poznáváním přírody, v zimě za lyžováním, po zbytek roku rybařit. Čím atraktivnější lokalitu a kvalitnější dům si chcete zajistit, tím dříve – až v řádu měsíců – rezervujte.

Jak probíhá předání rekreačního domu ve Švédsku k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu ve Švédsku nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).