Dovolená v nádherné Skandinávii

Proč se rozhodnout pro apartmány Švédsko?

Pokud upřednostníte apartmány Švédsko, ihned se před vámi objeví dokonalé šperky přírody, písčité pláže ostrovů Öland, Skane i Halland. Podíváte se k útesům u Bohuslänu anebo objevíte kouzlo severních hor. Kroky turistů vedou do hlavního města, Stockholmu. V každém případě vám učaruje dechberoucí historie. Rozmanitost pokračuje díky příběhům Astrid Lindgrenové a zajímavému obchodnímu gigantu IKEA. Dovolená ve Švédsku je pestrá jako malířova paleta, proto si ji nenechte uniknout v teplých letních dnech anebo v mrazivé zimě. Teplé dny roku vybízejí k cyklistice, pěší turistice, koupání, vodním i adrenalinovým sportům. Zima se neobejde bez lyžování, snowboardingu, běžeckého lyžování, bruslení i sáňkování. Celoročně si můžete užívat prohlídku pokladů architektury a bujarý noční život.

Znáte výhody dovolené ve Švédsku?

Vyrazte za nezapomenutelnými zážitky na rodinnou, odpočinkovou, romantickou i sportovní relaxací a hýčkejte všechny svoje smysly. Apartmány Švédska padnou do noty romantikům, zamilovaným párům i výletníkům, kteří chtějí poznat historii a památky na vlastní oči. Půvabné ubytování se nachází poblíž překrásných divů architektury a nedaleko koupání i přírodních šperků. Rybářské chaty se ihned zalíbí vášnivým rybářům. Není divu, jejich součástí jsou blízké rybníky, jezera, potoky a jiné vodní plochy, ale také mrazicí box a speciální místo pro čištění ryb. Rodinná dovolená ve Švédsku je zaměřena na rekreační objekt s houpačkou, pískovištěm, dětskou postýlkou či židličkou. Za zmínku stojí parádní volnočasové aktivity, jako jsou procházky okolní krajinou a vyjížďky na koních. Velkou výhrou je dovolená pro dva neboli 20% sleva pro romantiky, jejíž součástí je pohodlí na terase s komfortním zahradním nábytkem.

Co dělat na rodinné dovolené ve Švédsku?

Pakliže dáte přednost divotvorné přírodě Švédska, můžete se těšit na rozmanitost sportovních, poznávacích i odpočinkových činností. O skvělou regeneraci těla i duše se postarají apartmány Švédsko s vířivou vanou anebo saunou. Větším objektům nechybí vlastní bazén a další komfortní vybavení, jako jsou televize se satelitem, Wi-Fi zdarma, pračka, myčka a krb. Aktuálně jsou nejoblíbenější wellness domy, protože nabízejí i vícefunkční saunu, masážní stůl, reflexní pole, proudovou sprchu a dostupnost cyklostezek i tras pro pěší turistiku. Prostě vše, co vaše tělo skutečně potřebuje. Letní dovolená ve Švédsku přeje golfu, rybaření, návštěvě hradů, zámků a přírodních rezervací. Zima nabízí sportování v lyžařských areálech, to vše s ubytováním od NOVASOL. V lokalitě Norrland spatříte polární záři.

Jaké památky jsou u apartmánů Švédska?

Stejně tak jako ve všech zemích Evropy, také ve Švédsku se nacházejí skvosty architektury. Jestliže se vám zalíbí jedna z mnoha možností ubytování, rezervujte si příjemnou relaxaci. Na vlastní kůži prožijete dobrodružství v přírodě a osvojíte si její nejvýznamnější krásy. Možná se vám zalíbí dovolená ve Švédsku se psem, více si můžete přečíst na webu NOVASOL. Milovníci přírody ocení pozorování různých druhů ptactva či zvěře a romantiky zaujmou klenoty severských měst. Apartmány Švédska najdete ve Stockholmu, právě tam lze vyzkoušet devadesátikilometrovou trať, Vasův běh. Sjezdovka v hlavním městě a pestrost běžeckých tratí je pro nadšené lyžaře magnetem. Ukořistěte pro svou rodinu výjimečnou rekreaci! S NOVASOL poznáte zemi Vikingů ze všech úhlů pohledu!