Chaty a chalupy ve Švédsku

Láká vás nový příliv relaxace? Vyrazte na dovolenou ve Švédsku a nechte se okouzlit jeho krásami. Snad každý ví, že nejsmyslnější gesto pro všechny turisty připravila příroda. Jen si představte, že budete odpočívat, procházet božské přírodní unikáty, poznávat vzácné druhy ptactva a zvěře, zažijete úchvatnou jízdu kánoí a naučíte se rybařit. To vše v blízkosti komfortního rekreačního domu ve Švédsku. Zamluvte si pronájmy v prázdninových chatách Švédska, kde se budete kochat 100 000 jezery. Rovinatá země nabízí snadné turistické cíle. Cestou lesem narazíte na volně žijícího medvěda, vlky i losy, tento zážitek je naprosto strhující. Pořiďte si unikátní fotografie ve velkolepém safari. Poznejte i ostrůvky kolem pobřeží, jsou jich tisíce.

Pohodlné rekreační domy ve Švédsku

Ochutnejte raky, které je nejlépe chytit v noci. Dokonale chutnají s koprem, zralým sýrem a samozřejmě se musí vše zapít lahodnou pálenkou a pivem. Věděli jste, že byla nejstarší švédská univerzita založena už roku 1477 v Uppsale a ještě před pár lety si zde všichni lidé běžně tykali? Země Vikingů, skupiny ABBA i spisovatelky Astrid Lindgrenové vás mile osloví. Díky teplému Golfskému proudu uvítáte svěží mírné klima. Skutečný ráj zimní rekreace se pyšní ohromným ledním hokejem i lyžováním. Sportovně nadšení turisté budou středisky, ale i rybařením zcela ochromeni. Sjezdovka se nachází dokonce i v hlavním městě Švédska, Stockholmu. Správný běžkař by chtěl jistě zdolat devadesátikilometrovou trať, Vasův běh.

Perfektní ubytování v soukromí ve Švédsku

Cestujte z Německa do Švédska z přístavů Travemünde a Rostock do centrálního přístavu jižního Švédska, Trelleborg. Moderní lodě nabízejí komfort a až 17 odjezdů za den. TT-Line je nejlepším a nejpřesnějším spojením přes Baltské moře s ohledem na soulad životního prostředí. Zaparkujte na palubě lodi a zažijte maximální požitek. Hlavním cílem jsou beze sporu národní parky, jež jsou zapsány na listinu přírodního dědictví UNESCO. Volný přístup po přírodě, jen s jistými omezeními, je naprosto úžasný. Ubytujte se v rekreačních chatách ve Švédsku a zcela se oddejte kouzlu přírody i komfortu ubytování. Vychutnejte si báječnou dovolenou ve Švédsku i se svými zvířecími mazlíčky.