Rekreační domy ve Švédsku

Dovolená ve Švédsku

Švédsko je další atraktivní zemí, kde se dá prožít překrásná dovolená ve Skandinávii. A celá země má mnoho co nabídnout. Každému určitě něco říká postava Pipi dlouhá Punčocha nebo nábytek Ikea – ano, tyto známé věci pocházejí ze Švédska, ale na Vás tu čekají mnohem zajímavější atrakce. Švédsko se může pochlubit překrásně čistou přírodou a díky své rozloze zde můžete skutečně najít absolutní klid. Například naše nabídka rekreačních domů v jižním Švédsku Vás jistě nadchne.

Chaty a chalupy ve Švédsku

Rybaření ve Švédsku

Rybolov je ve Skandinávských zemích velmi často vyhledávaný, ale ani ne tak místními jako rybáři z jiných zemí, kteří u sebe doma nemají příležitosti takových úlovků a dobrodružství, kterých se jim dostává například i ve Švédsku. Drtivá většina rybolovu ve Švédsku probíhá na jezerech. Nejoblíbenější je mezi rybáři lov štik. Nejnavštěvovanější jezera jsou Vänern a Vättern, ale samozřejmě že zde najdete i další vodní plochy vhodné k rybaření. Výhodou je, že sehnat ve Švédsku rybářský lístek je naprosto bezproblémová záležitost. Dá se koupit na benzínových pumpách, poštách či infocentrech. Oblíbeným regionem Švédska je region Skåne, často známé také jako Schonen. Nachází se na jihu Švédska u moře, jsou zde překrásné pláže. Pokud si půjčíte loď, můžete vyrazit rybařit na moře, ale dá se tu trávit také letní dovolená ve Švédsku , ano, i tady se můžete koupat v moři a není zase tak studené, jak se vypráví. Objednejte si rybářské chaty ve Švédsku a rekreační domy v Gotlandu a užijte si komfort skvělého ubytování v jižním Švédsku.

Chaty a chalupy ve Švédsku

Eurovíkend ve Stockholmu

Pokud Vás více než ryby láká Švédská kultura a máte namířeno i do hlavního města určitě Vás potěší naše ubytování Stockholm a okolí. Do centra můžete dojet autem nebo třeba i vlakem, záleží, jaký rekreační dům v Öland si zarezervujete. Nabízíme ale i ubytování pro firmy Švédsko, protože víme, že české firmy jezdí do Skandinávie často plnit své zakázky a díky husté síti rekreačních domů na různých místech jsme schopni splnit přání jakéhokoliv zákazníka. Naše rekreační domy ve Švédsku najdete i blízko Göteborgu, Jönkopingu, Uppsaly, Malmö a dalších známých švédských měst.

Chaty a chalupy ve Švédsku

Jak se do Švédska dostat

Můžete se vydat letadlem či vlakem, které bývají velmi pohodlné. Většina lidí jezdí ale samozřejmě autem. V takovémto případě si můžete udělat výlet přes Dánsko a do Švédska se dostat po mostě vedoucí přes průliv Öresund. Ale nejpohodlnější je dostat se do Německa a odtud využít trajektovou přepravu. Trajekty jezdí trasu Rostock – Trelleborg nebo Sassnitz – Trelleborg. Velmi rádi našim zákazníkům pomůžeme najít a objednat vhodný trajekt. Trajektové lístky obdržíte ještě před odjezdem. Dovolená v Örebro je tou pravou volbou pro Vaši dovolenou ve Švédsku.

Chaty a chalupy ve Švédsku

Krásy a atrakce Švédska

Historie, překrásné národní parky a lesy, horská střediska a lyžování, ale své si zde najdou samozřejmě i milovníci golfu. Švédi milují golf a díky této lásce k tomuto sportu zde najdete mnoho golfových hřišť. Přijeďte si zahrát na udržované greeny. Labužníky a gurmány zase potěší švédské speciality. Jídelníček se skládá jak z ryb, tak i například z typického jablečného koláče, kterého nebudete mít nikdy dost.

Chaty a chalupy ve Švédsku
  • Pro děti je ve Švédsku k dispozici mnoho atrakcí, my určitě doporučujeme navštívit losí safari nebo místa spjatá s pohádkami Astrid Lindgrenové. Zarezervujte si rybářské chaty ve Švédsku.