Slevy a výhody na dovolené ve Švédsku pro zákazníky NOVASOL

Plánujete prožít s rodinou dovolenou v rekreačním domě ve Švédsku? Využijte speciální akce, slevy a výhody na dovolené ve Švédském království pro zákazníky a získejte z pobytu maximum. Bonusy pro všechny typy atrakcí lze použít jen v průběhu pronájmu (ubytování ve Švédsku) a k získání slevy musíte u sebe mít doklad o pronájmu.

Zipline Little Rock Lake

  • Ušetříte až 10 % ze vstupného.

U jezera Little Rock v regionu Småland (mezi Klavreströmem a Lindshammarem) se můžete projet nejdelší zipline v Evropě. Během tohoto adrenalinového zážitku prosvištíte zavěšeni v postroji mezi stromy rychlostí až 75 km/h. Nechybí samozřejmě vyškolená obsluha.

Kterou cestu v úžasné scenérii si vyberete?

Délka 3 tratí dosahuje celkem 3,3 km ve výšce od 10 do 52 m nad zemí. Rodinnou trať „Green-Blue“ o délce 1 009 m projedete asi za 2 minuty. Tříminutová černá trasa má 1 750 m a dokonce ještě o minutu déle pojedete náročnou tratí „Kamikaze“ (2 426 m).

Dobrodružství se slevou od NOVASOL

Zipline Little Rock Lake se nachází v úžasné přírodě Smålandu. Při jízdě uvidíte jezera, lesy a hluboké rokle. Mezi 7 věžemi, 2 horskými stěnami, plošinami na stromech a sloupy se napíná 14 lan. Zavolejte nám nebo napište e-mail s rezervací požadované trasy. Zájem je obrovský, tak neváhejte.

  • Předložte platné dokumenty o pronájmu a získáte slevu.

Více se o zipline Little Rock Lake dozvíte zde.

Zipline Švédsko

Farma Gunnarshög

  • Sleva 10 % z cen zboží v obchodě (kromě dárkových karet).

Vítejte na farmě Gunnarshög nedaleko Hammenhögu ve scénickém Österlenu. Rodina Nilssonů zde uprostřed zvlněné krajiny plné žlutých řepkových polí pěstuje plodiny, které zpracovává a prodává na farmě a švédským maloobchodníkům. Farmu, která se z tradičního zemědělského podniku vyvinula v inovativní společnost zaměřenou na produkci řepkového oleje, vlastní už od roku 1897.

Celý výrobní proces, od osiva přes lisování za studena po logistiku, probíhá přímo na farmě. Výsledkem je vysoce kvalitní, přirozeně zlatavý a chutný řepkový olej. Lokální výroba navíc přispívá k oživení regionu a jeho udržitelnému rozvoji. Ve farmářském obchodě zakoupíte různé druhy olejů, octa, hořčice, koření a marmelád, můžete také ochutnat lahodné sendviče a sladké delikatesy vyráběné ve vlastní kuchyni.

  • Předložte platné dokumenty o pronájmu a získáte slevu.

Další informace o farmě najdete zde.

Farma Gunnarshog

Továrna na čokoládu Osterlen

  • Při nákupu čokolády za 150 SEK získáte šálek kávy a výběr z pralinek zdarma.

Čokoládová továrna ve Skåne-Tranås uprostřed Österlenu se už přes 10 let věnuje ruční produkci nejsladších pochoutek. Výroba probíhá ve staré cihlové škole z roku 1893 a o zdejší vášni a oddanosti k čokoládě nejlépe svědčí zlatá medaile v soutěži International Chocolate Awards Scandinavia 2015.

Sympatická kavárnu nabízí horkou čokoládu z vlastní směsi a speciální kávy mnoha druhů. Ve firemní prodejně se speciálními cenami zakoupíte celou škálu čokoládových dobrot.

  • Předložte platné dokumenty o pronájmu a získáte slevu.

Více informací o továrně na čokoládu najdete zde.

Čokoládovna Osterlen

Sklárny Målerås Glasbruk

  • Ušetřete 10 % ze základních cen v podnikové prodejně.

Sklárny Målerås Glasbruk se nacházejí ve městě stejného jména v kraji Götaland na jihu Švédska. Ručním způsobem se zde vyrábí zdobené sklo nejvyšší kvality.

  • Předložte platné dokumenty o pronájmu a získáte slevu.

Více informací o o sklárnách Målerås Glasbruk najdete zde.

(pozn. Nabídka výhod se v průběhu času může měnit. Negarantujeme její aktuálnost.)