Chaty a chalupy Švédsko – dovolená v nitru přírody

Proč ubytování ve Švédsku?

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v tomto úžasném skandinávském státě, čekají vás úchvatné zážitky. K dispozici budete mít písečné pláže na ostrovech Öland, Skåne a Halland. Romantickou náladu vykouzlí útesy u Bohuslänu. K pěší turistice a jízdě na horském kole vybízí hory na severu země. Rozmanitost krajiny pocítíte také u pobřeží Stockholmu. Vstupte do říše Astrid Lindgrenové a poznejte historii světoznámé firmy IKEA. O vaše pohodlí se postarají chaty a chalupy Švédska. Písečné koberce, rybaření, vodní sporty, jízda na koni i procházky osvěžující přírodou vás nenechají v klidu. Dovolená ve Švédsku je spjata v pozorování polární záře a také s pronájmy u jezera. Program rent a lake ve Smälandu, Blekingu a západním Gotlandu si ihned zamilujete. Děti nadchne návštěva losího safari Markaryd ve Smälandu a zábavní park Vimmerby. Ohromnou popularitu mají rybářské chaty Švédsko, které jsou famózně vybaveny. Ať je léto nebo zima, je poznání skandinávské přírody magické.

Je dovolená Švédsko pro rybáře i rodiny s malými dětmi?

Ano. Na své si zde přijdou vášniví rybáři i rodiny s malými dětmi. Rybářské chaty Švédsko nepostrádají komfortní vybavení a blízkost jezera, potoku, řeky či moře. Rodinná dovolená Švédsko se nese v duchu koupání v moři, které je přívětivé k dětem, neplavcům i seniorům. Rozhodně si nenechejte ujít super slevy a výhody od NOVASOL. Pokud si rezervujte pohodlné ubytování, počítejte s bonusy na vstupy do nejrůznějších atrakcí, jako jsou zábavní park High Chaparral, sklárny Glasriket, losí park Lagaland, skanzen Ekehagen, Královské lovecké muzeum Älgens Berg i dětská farma Barnens Gård. Za zmínku stojí 20 % sleva neboli dovolená pro dva. Romantika a poznání přírodních klenotů v parádním DUO balíčku. Náročnější výletníci si zamilují rekreační domy Vital, které nepostrádají vlastní bazén, saunu či vířivku. Objednejte si prázdninové pronájmy s atrakcemi pro nejmenší, a máte o zábavu postaráno. Trefou do černého ho dovolená se psem Švédsko. Stačí sledovat ikony se symbolem psa.

Kam za památkami na dovolené ve Švédsku?

Rekreace ve Švédsku je vyhledávaná pro perly přírody, jako jsou arktické tundry, vodopády, vysokohorské hřebeny, písečné pláže a unikátní národní parky. Turistické trasy jsou perfektně značeny, takže se můžete těšit na delikatesní prohlídku bez rizika. Jakmile vás omrzí šperky přírody, zavítejte za cennými historickými drahokamy. Vaše kroky povedou za pamětihodnostmi zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Královská rezidence v Drottningholmu, Birka a Hovgarden, Železárny v Ängelsbergu, hanzovní město Visby. Rozhodně nesmíte minout kostelní město Gammelstad, oblast Laponie, doly ve Falunu, radiostanici Varberg či skalní rytiny v Tanum. Uskutečněte výlety po moři, rybařte, relaxujte na písečných kobercích, ochutnejte pokrmy z mořských ryba a noční rej ve Stockholmu. Po dlouhém putování se stanou chaty a chalupy Švédsko vaším útočištěm. Otevřete si nové možnosti a dopřejte své rodině wellness pohodu na dovolené ve Švédsku s NOVASOL!