search

Dovolená v Berner Oberland

Chaty a chalupy ve Švýcarsku

Vyrazte na dovolenou do Švýcarska a prožijte skutečnou pohádku. Díky NOVASOL máte zajištěnou přátelskou atmosféru a komfortní vybavení rekreačních pronájmů v těch nejatraktivnějších lokalitách. Upřednostněte letní domy Berner Oberland a věnujte svou rekreaci wellness radovánkám, kulturním a sportovním akcím. Podívejte se na horské chaty v oblasti, která je zasvěcena koupání, vodním radovánkám a pěší turistice. Jen si představte, jak relaxujte na terase svého pronájmu s celou rodinou a nejlepšími kamarády. Naplánujte si výlety po Bernských Alpách, k jezeru Thun a Brienz. Opalujte se, koupejte se, provozujte vodní sporty a zajděte si na kulinářské dobroty!

V apartmánech zažijete chvíle blaha

Rekreační domy a ubytování ve Švýcarsku

Kdo nebyl v půvabném Švýcarsku, nezažil pravou dovolenou! V Berner Oberland se vám dostane maximální péče a poznáte pohostinnost místních obyvatel. Oblast se nachází u jezer Thun a Brienz. šumivá jezera, majestátné vrcholky hor, panoramatické výhledy a krása přírody na každém kroku. Vstupní bránu do této krajiny vám otevře město Thun. V božské krajině Berner Oberland se nacházejí křišťálově čistá jezera, ale i nejznámější vrcholky hor, Eiger, Jungfrau či Mönch. Alpská pohoda na tradičních slavnostech a festivalech vám připraví chvíle pohody. Na dovolenou ve Švýcarsku hned tak nezapomenete.

  • Úchvatné scenérie přírody zlomí oko romantiků, zamilovaných párů i zkušeného turisty. V přírodní rezervaci v údolí Kander si vychutnáte modré jezero Blausse.

V chatách Švýcarska si dopřejete luxus!

Po náročném zkoumání kaňonů, vodopádů, soutěsek a historických klenotů se pobavíte v zábavním parku Conny Land. V Thunu se podíváte na hrad a Schlossmuseum, radnici, zámeček Schadau a oceníte koupání v jezeře a výhledy na Bernské Alpy. Vystoupejte k ledovci Aletsch, který je pyšnou přírodní památkou zapsanou na seznam světového dědictví UNESCO. V zimě se procházejte ledovou krajinou, vyzkoušejte nejdelší sáňkařskou dráhu v Evropě v Big Pintenfritz a vydejte se na nejvyšší nádraží v Evropě na Jungfrau. V létě si dopřejte pěší turistiku, koupání v nádherných jezerech, adrenalinové sporty a cyklistiku. V rekreačních domech ve Švýcarsku naberete novou vitalitu!