search

Dovolená v Brienz

Ubytování v Berner Oberland, chaty a chalupy ve Švýcarsku

Dovolená ve Švýcarsku u jezera v Brienz

Zbožňujete přírodní divy, výlety po horách a koupání v jezeře? Dejte příležitost dovolené v Berner Oberland a relaxujte v komfortních chatách Brienz. Čekají na vás příjemné okamžiky s rodinou, které už nikdy nezapomenete. Prohlédněte si nádherné ubytování od NOVASOL a zavítejte do země, kde pocítíte svobodu, klid a luxus. Zasvěťte své dny volna rajské krajině, která se vám vryje hluboko do paměti. Rekreační domy nabízí NOVASOL ve všech cenových hladinách, velikostech a míře komfortu. Dopřejte si pobyt na čerstvém alpském vzduchu a poznejte tradice, kulinářské speciality nejkrásnější místa kantonu Bern. Nemusíte cestovat dlouhé hodiny, abyste dosáhli pohádkové dovolené!

Letní domy vás zahrnou pohodlím

Vstupte do divotvorné švýcarské krajiny a vydejte se do rekreační oblasti Brienzersee. Najednou se před vámi rozprostře unikátní prostor hor a jezera. Jedno z nejkrásnějších jezer země leží na úpatí hory Brienzer Rothorn a nabízí nesčetné možnosti volnočasových aktivit. Nenechte nic náhodě a rezervujte si své pronájmy ještě dnes! Rekreační domy ve Švýcarsku Vás naprosto okouzlí. Centrem dění je obec Brienz, která je proslulá nádherným jezerem a rovněž řezbářstvím. Právě zde se nachází jediná škola řezbářství v zemi. V listopadu se zde konají trhy a slavnosti, jejichž tradice sahá až do roku 1626. Ochutnáte zde lívance plněné sušenými hruškami a ořechy. Oceníte procházky horskými pastvinami, údolími i průsmyky.

V chatách Švýcarska se vám vrátí ztracená energie!

Rekreační domy a ubytování ve Švýcarsku

V období první světové války zde vznikla promenáda, která směřuje od vesnice k jezeru a je zdobená květinovými záhony i stromovými alejemi. Projeďte se Brienz Rothorn Bahn, parní ozubenou železnicí a navštivte skanzen Ballenberg, kde spatříte prastaré švýcarské domy. Romantické duše uchvátí výlet k vodopádu Giessbach. Za povšimnutí stojí nejstarší lanovka v Evropě, Giessbach-Bahn. Jistě neodoláte vyjížďkami lodí po jezeře do Interlakenu. Koupejte se v tyrkysové vodě jezera a prozkoumejte celou oblast Berner Oberland, alpské průsmyky a Luzern. Díky rekreačním domům ve Švýcarsku máte našlápnuto do světa fantazie!