search

Dovolená v Habkern

Chaty a chalupy Švýcarsko

Delikatesní dovolená ve Švýcarsku? Zavítejte do Habkern!

Ještě jste se nestačili pořádně rozkoukat a už máte vybranou dovolenou v Berner Oberland? Není se čemu divit. Dokonalý evropský stát vám vyjde vstříc ve všech požadavcích. Očekávejte světově obdivované přírodní a kulturní bohatství. Rezervujte si letní domy Habkern a naplňte své dny volna parádní rekreací ve Švýcarských Alpách. Díky rekreačním domům od NOVASOL si užijete zábavu podle svého gusta. Nemusíte se řídit podmínkami cestovních kanceláří, naplánujte si dovolenou ve vlastní režii. Horské chaty se nacházejí v panenské přírodě a vás čekají skvostné sportovní zážitky, wellness pohoda, kulinářské speciality a luxusní vybavení pronájmů.

Ubytování v Berner Oberland, pobyt ve Švýcarsku

V apartmánech si skvěle odpočinete

Našli jste si svého favorita? Švýcarsko je pro vás jasným vítězem? Tento evropský stát se nachází jen kousek od vašeho domova a domluvíte se v něm svou rodnou řečí, ale i jinými jazyky! Zažijete internacionální dovolenou v Berner Oberland. V Habkern, obci ležící v kantonu Bern, máte pohodlí, klid, soukromí a četné volnočasové aktivity zaručeny. Vplujte do panenské krajiny, kde se malebná Habkern nachází. Najdete ji na úpatí Augstmatthorn. Obklopují ji kopce, vrcholy a obdivuhodná fauna i flora. Obec leží jen 7 kilometrů od Interlaken, což potěší i náročné turisty. V malé vesničce žije pouhých 640 obyvatel, užijete si jejich vstřícnost, horský vzduch a vzrušující tep přírody.

V horských chatách Švýcarska máte soukromí zaručeno!

Poznejte dominanty obce a vyrazte k rašeliništi kolem Lombachalp. Léto přeje náročným výletům po hřebenech a údolích. Na svých výšlapech se setkáte s živoucí přírodou, salašnictvím a ochutnáte komfort solárně vyhřívaných bazénů. Zaposlouchejte se do zvuků jelenů a pozorujte nedotčenou krajinu i v zimě. Nasaďte lyže a vzhůru do bělostného sněhu! Z Habkern snadno dosáhnete jezera Brienz, které vás uchvátí svou tyrkysovou vodou. Kolem obce se nacházejí mnohé turistické trasy a stezky pro cyklisty. Přibalte si pevnou obuv i plavky, bez toho se neobejdete! Dopřejte si kapku adrenalinu a projeďte se na koni. Naplánujte si ubytování ve Švýcarsku a konečně si pořádně odpočiňte!