search

Dovolená v Haslital

Ubytování v Berner Oberland, chaty a chalupy ve Švýcarsku

Rodinná dovolená ve Švýcarsku v Haslital

Máte v lásce dlouhé procházky přírodou, rybaření, koupání v jezerech a wellness radovánky? Vsaďte na dovolenou v Berner Oberland. Podívejte se na báječné nabídky letních domů od NOVASOL a vejděte do kouzelné krajiny. Horské chaty Haslital vám splní sen o komfortní rekreace v nitru přírody. Nenechte si uniknout skvělé ceny prázdninových pronájmů! Potřebujete odpočinek jako víno? Tak mrkněte na sympatické prázdninové pronájmy od NOVASOL. Vybírejte z mnoha variant ubytování. Ať už potřebujete chatu pro větší skupinu osob anebo toužíte po romantickém pobytu ve dvou, vždy si najdete svého favorita. Dopřejte si luxusní rekreaci ve Švýcarských Alpách.

Konečně dokonalé apartmány!

Zavítejte do divotvorné švýcarské krajiny a relaxujte v nádherné obci Haslital. Najdete ji v Berner Oberland, jen kousek od jezera Brienz. Těšte se na pohostinnost přilehlých letovisek Hasliberg, Innertkirchen, Gadmen, Schattenhalb anebo Meiringen. Právě v těchto místech se uvolníte při rybaření a horských túrách. Rozhodně se nebudete nudit během dovolené v Berner Oberland. Z Haslital máte skvělé podmínky pro dlouhé výlety, které uskutečníte pěšky, na kole, autobusem či vlakem až do Grimsel, Gotthard, Susten a Nufenen. Máte v lásce adrenalinové sporty? Což takhle paragliding anebo divoká jízda na horském kole? Jihovýchodně od obce leží jezero Brienz. Projeďte se výletní lodí a koupejte se v čisté vodě.

Ubytování v soukromí Švýcarska je super!

Užívejte si pohledy na ledovcovou oblast a dojděte až k propasti Aare. Pozorujte rozbouřenou vodu, která tryská mezi skalami. Údolí Rosenlaui pohladí všechny romantické duše. Nostalgickou lanovkou se dostanete až k vodopádům Reichenbach a menším vodopádům. V Meiringen trávil rád svou dovolenou autor detektivek o Sherlocku Holmesovi, Arthur Conan Doyle. Obec je přátelská k dětem, nachází se zde spousta atrakcí. Využijte přes 300 kilometrů značených turistických tras a cyklostezek. Oceníte dvě lanové dráhy. Rezervujte si výjimečné rekreační domy ve Švýcarsku a objevujte fantastickou krajinu celoročně! Čerstvý alpský vzduch, koupání a poznání místních tradic a zvyklostí vám jen prospěje!