search

Dovolená v Kandertal-Kiental

Ubytování v Berner Oberland, pobyt ve Švýcarsku

Dovolená jako z pohádky? Jedině ve švýcarském Kandertal/Kiental

Propadněte fenomenální dovolené ve Švýcarsku a vydejte se za dobrodružstvím i zábavou do letních domů Kandertal/Kiental. Dopřejte si konečně parádní odpočinek na zdravém alpském vzduchu. Vezměte děti do přírody a ukažte jim pravou krásu. Pozorujte volně pasoucí se zvěř, obdivujte vrcholky hor a koupejte se v jezerech. Už máte plné zuby všedních prázdninových pronájmů? Zaměřte se na vynikající nabídky od NOVASOL a připravte své rodině unikátní překvapení. Dovolená v Berner Oberland je určena pro nejnáročnější turisty, kteří hledají skutečný požitek, svobodu a komfort. Už jste zažili vzrušující tep přírody a vůni prastarých tradic? Tak honem, ať nepropásnete nejlepší ceny!

V luxusních vilách budete jako v bavlnce

Zamiřte do božského údolí Kandertal, které se nachází v Berner Oberland. Jeho délka činí 13 kilometrů a spojuje dvě půvabná města Frutigen a Kandersteg. Severně od Frutigen se rozléhá další nádherné údolí Frutigal. Zavítejte na Blausse, úchvatné horské jezero s modrou vodou. Spatříte křišťálově čistou vodu a pstruhy. Užijte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou v rekreačních domech ve Švýcarsku. Nevšední zážitky přináší údolí Kiental, které leží severovýchodně od Kandertal. V obci Kiental se nejvíce pobaví rodiny s malými dětmi. Najdete tam dětská hřiště, bazén, tenisový kurt, který slouží v zimě jako kluziště a dětský vlek. Z obce můžete vyrazit na horské túry na vrcholky Blüemlisalp. Exkluzivní zážitek slibují vodopády Wildwasserweg.

V horských chatách Švýcarska ochutnáte pohodlí!

Dovolená a ubytování ve Švýcarsku

Kochejte se jedinečností oblasti Oeschinensee, Kiental a Gasteretal, která spadá pod křídla světového dědictví UNESCO a je nedílnou součástí Alp Jungfrau-ledovce Aletch. Léto je zasvěceno sportovním okamžikům. Atraktivní jsou procházky přírodou, letní sáňkařská dráha, plavání, horolezectví, jízda na horském kole, paragliding a samozřejmě rybaření. Zimní měsíce se nesou v rytmu lyžování, sáňkování, lezení v ledu, bruslení i jízdě na saních. Nedotčenost přírody lze objevovat celoročně. Máte pocit, že se ocitnete v ráji na zemi? Ano, tak si honem objednejte rekreační domy ve Švýcarsku a dovádějte se svými dětmi, rodinou a kamarády jako nikdy předtím!