Chaty a chalupy ve Švýcarsku

Aktivní dovolená pod vrcholy Alp

Proč dovolená ve Švýcarsku?

Ve Švýcarsku najdete vše, co čekáte od wellness odpočinku i aktivní relaxace. I když je tato země maličká, očekávejte pestrost volnočasových činností. Očekávejte nezkrotné vrcholy Alp, které se táhnou celým státem. Rezervace horské chaty Švýcarsko je procházka růžovým sadem. Ukořistěte ubytování v kantonech Graubünden, Wallis i Berner Oberland a kochejte se božskými pozoruhodnostmi přírody. Návštěvu alpských gigantů, ochutnávku unikátní gastronomie, sportovní vyžití, monumenty architektury a poklady přírody si oblíbily všechny generace. Filmový festival v Locarnu vás uvítá jako hvězdy na červeném koberci. Vaše kroky povedou do Curychu, kde se koná srpnová Streetparade. Tancujte jako o závod! Romantika pod vrcholky Alpy, pěší turistika, rybaření, jízda na koni i na horském kole, adrenalinové sporty, vyjížďky historickou železnicí, kulturní programy a zábava pro děti, to je rodinná dovolená ve Švýcarsku. Nikde jinde na světě nespatříte obdivuhodný kontrast pocházející ze všech světových stran.

V čem jsou rekreační domy Švýcarska in?

Odpoutejte se od všech starostí a rezervujte si chaty a chalupy Švýcarsko. Na první pohled vás zaujme jejich poloha, protože jsou zasazeny do nitra panenské alpské přírody. Panoramatické výhledy vás dostanou na kolena. Zatímco se budete koupat v bazénu, vaše oči zabloudí pohledem na spanilé vrcholy Alp. Dejte přednost ubytování Švýcarsko od NOVASOL a těšte se na nekuřácké pronájmy s internetem a zahradním nábytkem PLUS. Rozhodněte se pro nabídky all inclusive a kochejte se perlami přírody i se svým psím miláčkem. Parkování na pozemku, sportoviště a wellness aktivity v dosahu několika kilometrů, komfortní vybavení a nezapomenutelné zážitky jen díky NOVASOL. Letní dovolená ve Švýcarsku vás svede horskou turistikou, cyklistikou, windsurfingem i adrenalinovými sporty, zima se nese v duchu lyžování a romantických procházek po krajině. Posezení v hospůdkách vás nebude dlouhou svádět. Pochutnejte si na gurmánských delikatesách a ocitnete se v ráji.

Co vidět na dovolené ve Švýcarsku?

Relaxace v tomto státě je spojena s komfortem a náročností. Objednejte si pohodlné chaty a chalupy Švýcarsko od NOVASOL a probádejte kanton Graubünden. Ihned na vás zaútočí majestátné Alpy, svištění svišťů a dupot kamzíků. Rozkvetlé louky jsou snad na každičkém kroku. V zimě vás uhrane lyžování a sáňkování. Kanton Wallis se pyšní řadou čtyřtisícovek a ledovci. Výlety na sněžnicích, rafting, jízda na kánoi, muzeum hornictví, jízdy lanovkami a pozorovávání svišťů je super zábava. Berner Oberland vás zasáhne šípem spokojenosti. Toulky Alpami, výlety k jezeru Thun a Brienz, popíjení lahodných vín a dechberoucí vrcholy Jungfrau, Eiger i Mönch se neenechají zahanbit. Ubytování Švýcarska je plné dobrodružství, stačí si jen otevřít knihu možností od NOVASOL. Ať už se rozhodnete pro rodinnou, sportovní či romantickou dovolenou, pokaždé na vás dýchne vůně panenské přírody a magie historických památek.