Pobyt u lyžařského areálu ve Flims-Laax

Užijte si lyžování, turistiku a další aktivity ve Flims – Laax 

Prázdninové domy ve Švýcarsku

Fantastický ski areál Laax ve Švýcarských Alpách se táhne východní částí země nedaleko hranic s Rakouskem a Lichtenštejnskem. Skvostný, obří sportovní resort v malebném horském kantonu Graubünden vznikl propojením tří původně oddělených středisek Flims. Laax a Falera. Zkuste letní či zimní dovolenou ve Švýcarsku a budete nadšeni. Oblast Laax dnes uspokojí i ty nejnáročnější příznivce zimních sportů. Užijete si tady celých 235 kilometrů špičkově upravených sjezdovek, čtyři gigantické snowparky s největší freestyleovou rampou v Evropě, spousty vynikajících tras pro běžkaře a zasněžené pláně pro ski alpinisty. Stačí objednat si náš komfortní rekreační dům ve Švýcarsku.

úchvatné horské chaty ve Švýcarsku

Lyžovačka jedna radost

Valná většina sjezdovek se nachází ve výškách nad 2 000 metrů, zaručující stabilní sněhové podmínky od listopadu do dubna. Nejvyšší, lyžařům dostupný vrchol ledovce Vorab leží dokonce v 3 018 metrech nad mořem. Místní specialitou je první evropská indoor základna zvaná Freestyle Academy s umělými lezeckými stěnami a trampolínami. Nezapomenutelné zážitky si však z Flims – Laax odvezete i z letního pobytu, kdy vás ohromující Alpy uchvátí nádhernou kvetoucí přírodou a křišťálově čistým vzduchem. Kolem našich rekreačních domů ve Švýcarsku budete mít nadosah komplexní škálu příležitostí pro vysokohorskou turistiku, cyklistiku a adrenalinové sporty.

Atrakce pod alpskými štíty a mohutnými menhiry

To vše je doplněno komfortním turistickým zázemím se špičkovými ubytovacími a stravovacími zařízeními a švýcarsky precizní infrastrukturou. Znaveni pohybovými aktivitami se můžete pokochat mnohými zajímavostmi a pamětihodnostmi regionu, v němž najdete dostatek možností pronájmu horských rekreačních domů ve Švýcarsku. Švýcarsko ukrývá nespočet jedinečných příkladů frivolní architektury Belle Époque a hotel Waldhaus ve Flims – Laax je jedním z nich. Jeho muzeum vás navíc seznámí s dějinami švýcarského hoteliérství. Opravdovou gotiku předvádí pitoreskní vesnický kostelík St. Martin ve Flims z roku 1512 či farní kostel St. Remigus ve Faleře ze třináctého století. Nedaleká La Muta tvořená třiceti obřími menhiry je největší paleolitický kamenný kruh ve Švýcarsku.