Rekreační domy ve Švýcarsku

Ubytování Švýcarsko, apartmány a byty k pronájmu přímo u horských masivů

Dovolená Švýcarsko

V každém kantonu, který navštívíte, Vás něco příjemně překvapí. Díky velkému rozvoji, jezdí lidé velmi často do Alp, kam mají nejlepší dostupnost. V létě zde vyhledávají především turistiku a v zimě zde tráví dovolenou na lyžích. A z jazykové bariéry nemějte strach. Švýcaři jsou velmi vzdělaní lidé, se kterými se povětšinou domluvíte jak anglicky, tak i německy. A když si s nimi pochutnáte na fondue, raclettech či rösti a k tomu popijete trochu vína, určitě už mezi Vámi nebude žádná jazyková bariéra. Prohlédněte si naše horské chaty v Ski areálu Laax a užijte si skvělou dovolenou.

Chaty a chalupy ve Švýcarsku
  • Švýcarsko je ve skutečnosti nádherná země plná historie. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou ve Švýcarsku.

 

Ubytování Švýcarsko

Nejautentičtějším druhem ubytování je to v soukromí, kdy si budete připadat jako místní obyvatelé a na chvíli se do jejich společnosti i začleníte. Objednejte si naše rekreační byty a apartmány v Graubünden a vychutnávejte si krásný výhled na horské masívy přímo z oken Vašeho rekreačního domů ve Vulpera-Scuol.

Jak se tam dostat

Můžete určitě letět, ale pokud se Švýcarska vypravíte autem, bude se po cestě moci zastavit a poznat tak mnoho historických památek a přírodních parků a krás země. Výborným tipem je také cestování do i po Švýcarsku vlakem. Jejich železniční síť je vystavěná na velmi vysoké úrovni a ve vlacích najdete veškerý komfort, o kterém se Vám u nás zatím může pouze zdát.

Chaty a chalupy ve Švýcarsku
  • Navíc nebudete ve svém cíli unavení a uvidíte z okna vlaku venkov i města z tak trochu jiné perspektivy. Dovolená ve Švýcarsku je to pravé pro Vás a Vaší rodinu.