search

Dovolená ve Wallis

Dokonalá dovolená ve švýcarském kantonu Valais

Zapomeňte na okoukanou rekreaci u moře a vydejte se do nebesky krásné přírody na dovolenou v Wallis. Nechte doma všechny starosti a vplujte do úchvatné přírody, která je klíčem ke štěstí. Nádherné prázdninové domy od NOVASOL se nacházejí po celé zemi. Možná vás nejvíce zaujmou chaty Valais. Nemějte strach! NOVASOL je zkušeným odborníkem celoročních pronájmů všude po Evropě. Čekají na vás pohodové chvíle s rodinou okořeněné komfortem a skvělou vybaveností letních domů. Proč se spokojit s obyčejným ubytováním, když jsou pro vás připraveny luxusní záležitosti, které uhranou turisty všech věkových generací.

V apartmánech budete jako doma

Rodinná dovolená ve Švýcarsku

Vydejte se na dovolenou do švýcarského kantonu Valais a obdivujte jeho pokladnici přírody a historie. Neodolatelná oblast leží na jihozápadě země a hlavním městem je Sion. Domluvíte se zde německy a francouzsky. Kanton je pověstný údolím řeky Rhony a dalšími malebnými údolími. Zdejší vrcholy dosahují výšku 4000 metrů. Rekreační domy ve Švýcarsku jsou okouzlující. Nejkrásnější pohled ve Valais ukořistíte na ledovce. Velkolepá řeka Rhona teče do Martigny a k severu vede do Ženevského jezera. Centrální údolí lemují Bernské a Wallinské Alpy. Spatříte 40 čtyřicetitisícovek a také největší horu země Dufourspitze i světově cenný Matterhorn neboli Dračí zub. Užijete si zde nejen divů přírody, ale i chuť delikatesních vín.

Chaty Švýcarska si oblíbíte!

Největší turistické cíle patří Matterhornu a obci Zermatt. Sion byl osídlen již v domě kamenné. Uchvátí vás muzea, hradní kostel Valeria a zámek de Tourbillon. Jakmile vás omrzí historické klenoty země, vydejte se po více než 8000 kilometrů značených tras. Na každém kroku spatříte divukrásnou květenu, modřínové lesy, parky, zavěšené mosty a vinařské trasy. Ochutnejte kulinářské dobroty, raclette a Fondue. Lepší speciality jste neokusili! A nezapomeňte si koupit místní sýry i víno! Dejte si báječné víno a uvelebte se v rekreačních domech ve Švýcarsku! Objevte krajinu, která je naplněná vznešenou přírodou, ledovci, jezery, vodopády a božskými wellness centry, které vás uvolní na maximum.