search

Dovolená v Blatten-Belalp

Ubytování ve Wallisu, prázdninové domy ve Švýcarsku

Chaty a chulpy ve švýcarském městě Belalp

Máte spadeno na úžasnou rekreaci v panenské přírodě? Toužíte se oddávat alpskému vzduchu a obdivovat taje velkolepých vrcholků hor? Otevřete si cestu do světa čistoty, soukromí a rajského klidu. Tyto požadavky vám splní horské chaty Belalp, které jsou dosažitelné díky NOVASOL. Dovolená ve Švýcarsku vás příjemně naladí. Kdo by odolal panoramatickým výhledům na Švýcarské Alpy, které se pyšní mnohými čtyřtisícovkami. Ve všech rekreačních domech se vám dostane maximální péče, která je na dovolené prostě nejdůležitější. Udělejte si radost a vycestujte do moderně zařízených chat s prostornou terasou, kde si můžete vychutnávat spanilý tep přírody.

V apartmánech máte pohodlí zaručeno

Nikdy nebyla dovolená ve Švýcarsku dosažitelnější! Jeden z nejkrásnějších států Evropy vás překvapí fantastickou přírodou a kulturními památkami. Už se nebudete muset spokojit s obyčejnými letovisky a spatříte skutečné unikáty. V rekreačním resortu Belalp se nasytíte sportovních aktivit i wellness programu. Nádherné horské středisko Belalp se nachází v kantonu Valais ve Švýcarsku. Najdete ho asi 5 kilometrů od Naters u vrcholů Unterbächhorn a Sparrhorn. Jedinečná krajina Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn byla přizvána roku 2001 na seznam světového dědictví UNESCO. Zdolejte ledovec pěšky a oddejte se raftingu. Objednejte si zdejší letní byty, ať máte neodolatelnou oblast jako na dlani. Rodinná dovolená ve Švýcarsku bude plná nezapomenutelných zážitků!

V chatách Švýcarska najdete ztracenou sílu

Impozantní podívanou slibuje Massaschlucht, kaňon dlouhý 6, 5 kilometrů. Skalnatý terén ocení milovníci sportovních aktivit a náročných pěších túr. Z Blatten bei Naters je zprovozněna lanovka na Belalp. Oblíbené lyžařské letovisko se může pochlubit sedačkovými lanovkami a vleky. Najdete zde i sáňkařskou dráhu. Ve Valais si užijete 300 prosluněných dnů v roce. Provozujte pěší turistiku, sedněte na horské kolo, vyzkoušejte let kluzákem, zahrajte si golf anebo skotačte s potomky na dětském hřišti. Blatten vás okouzlí na první pohled stejně jako rekreační domy ve Švýcarsku. Po náročných výletech oceníte jejich pohodlí a útulnost. Rozdělejte si oheň v krbu a popíjejte lahodné víno.