search

Dovolená v Bürchen Moosalp

Ubytování ve Wallisu, chaty a chaupy ve Švýcarsku

Dovolená a ubytování Švýcarsko

Jste naplněni touhou vyrazit do panenské přírody a relaxovat v komfortních letních domech od NOVASOL? Pokud stále nevíte, kam letos na rekreaci, vsaďte na dovolenou ve Wallis. Nebesky krásná země se nachází jen kousek od Německa a nabízí úžasné strávení dnů volna s rodinou a přáteli. V chatách Bürchen naleznete zdejší opěvovanou pohodu. Máte chuť na lenošení na terase moderně vybaveného letního domu? S NOVASOL máte zelenou. Jsou pro vás připraveny různé typy ubytování. Vybírejte z pěkných pronájmů, které uspokojí páry, rodiny i početnější skupiny turistů. Najděte si svůj ideál, který splní nejnáročnější požadavky dětí, dospělých i seniorů.

Horské chaty mají svůj půvab

Oddechněte si ve Švýcarských Alpách, které jsou fantastickou a světově vyhledávanou lokalitou. I ve městě si budete připadat jako na vesnici. Všudypřítomné vrcholky hor vás výborně naladí. Možná se rozhodnete pro autentické Bürchen. Populární švýcarská obec leží v kantonu Valais, prostě ideální destinace pro vaši dovolenou ve Švýcarsku. Horská vesnice Bürchen se nachází nad údolím řeky Rhony, asi 1300 metrů. V obci se potěšíte nezaměnitelnou atmosférou, která zde vládne od jara do zimy. V letních, podzimních a zimních dnech si užijete vysokohorské turistiky, jízdy na kole, adrenalinových sportů a v zimě určitě nepohrdnete dokonalými podmínkami pro lyžování.

Propadněte pohodlí chalup Švýcarska

Už se nemůžete dočkat, jak zdoláte více než 220 kilometrů značených stezek pro pěší turistiku, 70 kilometrů tras pro cyklistku a výborné podmínky pro horolezectví? Těšte se na vysoké převýšení, náročné stoupání a rychlou jízdu směrem dolů. V obci najdete hřiště minigolfu, krytý bazén, fitness stezku, tenisový kurt. Děti mohou jezdit na koloběžce a využít fotbalové hřiště. Výlety po zelených loukách, kolem řeky Rhony a Alp vás dovede až k Bietschhorn, který je zapsán na seznam UNESCO. Nebojte se vstoupit i do regionů Aletsch Glacier, Zermatt, Saas-Fee či Brigerbad. Večer se uvelebte v útulných rekreačních domech ve Švýcarsku, dopřejte si výhled na horské vrcholy a sklenku vína!