search

Dovolená v Lötschental

Ubytování ve Wallisu, chaty a chalupy ve Švýcarsku

Dovolená a ubytování Švýcarsko

Fantastická dovolená ve Wallis? S NOVASOL se k vám přibližuje mílovými kroky. Nespokojte se s obyčejnou rekreací a naplánujte si nádherné chvíle zaslouženého odpočinku jako celebrity. V chatách Lötschental se vám dostane maximální péče. Ochutnáte pravou chuť nezapomenutelné rekreace. Nechte se unášet vzrušujícím tepem přírody. Máte namířeno do Švýcarských Alp? Narazili jste na zlatý důl. v prázdninových pronájmech od NOVASOL zažijete něco magického. Nacházejí se v nitru přírody, v bezprostřední blízkosti všech drahokamů. Pokud jste připraveni na exkluzivní pobyt se vším všudy, tak už neváhejte ani minutu!

V moderně řešených chatách se nabažíte pohodlí

Relaxační i sportovní dovolená ve Švýcarsku

Ukořistěte nejlepší ceny rekreačních domů v údolí Lötschental. Najdete ho v Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn, Bernskými Alpami. Tato unikátní krajina byla oceněna světovým dědictvím UNESCO. To si přeci nemžete nechat ujít! Oblast zahrnuje čtyři větší města, Blatten, Ferden, Wiler a Kippel a samozřejmě spoustu malebných vesniček. Zarezervujte si co nejdříve rekreační domy ve Švýcarsku. Lötschental je dlouhé asi 27 kilometrů a široký 150 kilometrů. Je situován v Bernských Alpách a dělí se na dvě části, Gampel a Ferden. Horské stezky, kaňony a strmé svahy vytvořily údolí do písmene V. turisté si oblíbili Lötschenpass, alpský průchod, který spojuje údolí s Kander. Tento výstup má svou historii již v době bronzové a železné.

V letních domech Švýcarska se pobavíte!

Nechte se zlákat zdejšími zvyklostmi a tradicemi. Ihned si vás získají dechberoucí vrcholky hor, modřínové lesy a malebné vesničky. Údolí je dokonalým výchozím bodem pro výlety, okolí je posety na 200 kilometrů stezek a tras pro horská kola. Lötschental Legend Trail doveze především rodiny s malými dětmi až do pohádky. Nejoblíbenějším sportem je chůze. Během náročných i lehčích výšlapů máte před sebou panoramatické výhledy a kolem sebe alpský vzduch. Sportovní nadšence uhrane lezení po skalách a děti jízda na koloběžce. V okolí se nacházejí dětská hřiště, koupání v bazénech i v přírodě a mnohé historicky cenné památky. Díky rekreačních domů ve Švýcarsku máte před sebou super dovolenou!