search

Dovolená v Obergoms

Pobyt ve Wallisu, chaty a chalupy ve Švýcarsku

Dovolená se známkou ve kvality v Obergoms 

Ubytování ve Švýcarsku

Už se nemůžete dočkat, jak se vypravíte na exkluzivní dovolenou ve Wallis. Vůbec se vám nedivíme. Tato evropská země vás zahrne špičkovou péčí, nekonečnými možnostmi volnočasových aktivit, wellness programem a rekreačními domy Obergoms. Ukotvěte v panenské přírodě, která nešetří svými paprsky krásy. Získejte pro svou rodinu senzační ubytování v soukromí a nasedněte do rozjetého vlaku na dovolené ve Švýcarských Alpách. Podívejte se na nabídky letních domů od NOVASOL a naplánujte si rekreaci ve vlastní režii. Pokud se spokojíte s moderně řešenými prázdninovými pronájmy v nitru přírody, které se pyšní panoramatickými výhledy z terasy, honem si pospěšte!

V apartmánech budete jako ráji

Kdo by odolal přírodním drahokamům Švýcarska, které jsou od vás, coby kamenem dohodil? Pokud jste ještě v této překrásné zemi nebyli, čekají vás nové možnosti rekreace na čerstvém vzduchu a celoročně! Možná si oblíbíte půvabné horské chaty v Obergoms, které jsou známkou kvality, pohodlí a útulnosti. Užijte si kouzelné rekreační domy ve Švýcarsku. Horská obec Obergoms je jako stvořená pro celoroční rekreaci s rodinou i kamarády. Jste vášniví sportovci a milujete pohyb na čerstvém alpském vzduchu? Tak si sbalte kufry a vejděte do famózní krajiny nezkrotných vrcholků hor, ledovců, horských jezer, potůčků a pohostinných hostinců. Na každém kroku spatříte ojedinělý kus přírody.

Chalupy Švýcarska za příznivé ceny!

Nádherná obec leží v kantonu Valais a v okrese Goms. Vaši oči ohromí ledovec a řeka Rhone. Upoutá vás Matterhorn-Gletscher železnice, která vás provede památkami Alp v pohodlí. Nezapomeňte navštívit další klenoty, Grimsel, Furka a Nufenen. Rázem se ponoříte do božské krajiny, která je pod záštitou světového dědictví UNESCO. Letní dny jsou zasvěceny horským túrám, cykloturistice, paraglidingu, horolezectví, kanoistice i koupání v jezerech. Chvíle odpočinku zpestří minigolf, tenisové kurty, rybaření na jezeře Geschiner a zábavní parky pro děti. Proplétejte se vesničkami vysoko v horách a obdivujte místní architekturu v čele s kostelíky. rekreační domy ve Švýcarsku vám nabízejí skvělé místo relaxace!