search

Dovolená v Riederalp

Dovolená ve Švýcarsku v kouzelné krajině Riederalp

Chaty a chalupy ve Švýcarsku

Zakoukali jste se do fantastického ubytování v soukromí Riederalp? Vybrali jste si správně. Ponořte se do víru radovánek, které splní náročné požadavky malých i velkých turistů. Procházejte se po vysokých horách a klesejte do zelných údolí. Dovolená ve Wallis s NOVASOL, to je trefa do černého a únik od stereotypu! Nadělte si druhé vánoce a dopřejte své rodině elegantní tempo rekreace. Nespoléhejte se na nikoho a naplánujte si relaxaci v útulných horských chatách NOVASOL. Připravte se na ohromnou dávku přírodní energie, která vaše tělo nabije novou vitalitou. Nespokojte se všedními prázdninovými pronájmy a vstupte do světa pohádky.

Ubytování v soukromí je žhavý tip!

Dovolená a pobyt ve Wallisu, chaty ve Švýcarsku

Toulejte se podle svého rytmu a poznejte nádhernou evropskou zemi ze všech úhlů. Ve Švýcarsku mají pocit blaha zaručeny zamilované páry, sportovní nadšenci i rodiny s malými dětmi. Riederalp se nachází v okrese Raron v kantonu Valais. V této části země se mluví německy a potěší vás jeho nedílná část, lyžařské středisko Aletsch Arena. Rekreační domy ve Švýcarsku jsou ideální volbou pro Vaši dovolenou. Dechberoucí Riederalp nejvíce je poset lesy, zemědělskou půdou. Nachází se 23 kilometrů od ledovce Aletschgletscher v nadmořské výšce 1930 metrů. Vystoupejte na úchvatný div přírody a potěšte se pohledem na alpské divy Fletschhorn, Dom či Matterhorn. Příroda vás uvítá svými dominantami. Goppisberg a Greich jsou zapsány na seznam světového dědictví UNESCO.

V chalupách Švýcarska si dopřejete komfort

Jedinečná oblast je významným zimním letoviskem a shrnuje sjezdovky pro pokročilé i začátečníky. Na 30 kilometrech sjezdovek si zadovádí i snowboardisté, Riederalpem. Připraveny jsou i tratě pro běžkaře. Užívejte si výjezdy lanovkami z Mörelu. Fiescheralp a Bettmeralp jsou další zajímavé resorty. Děti budou spokojeny v zábavních a lanových parcích. Rodinná dovolená ve Švýcarsku bude plná nezapomenutelných zážitků! Relaxaci umocní minigolf a tenisové kurty. Zábavní programy pro děti a kulturní akce pro všechny generace vás zcela ovládnou. Visutý most mezi Riederalp a Belalp je dlouhý 124 metrů. Spojuje 50 metrů hlubokou Massa Gorge. Koupejte se v Mörel a kapku adrenalinu si dopřejte při horolezectví. V letních domech Švýcarska máte vysněnou dovolenou na stříbrném podnosu.