search

Dovolená v Saas-Fee/Saas-Tal

Ubytování ve Wallisu, chaty a chalupy  ve Švýcarsku

Nevšední dovolená ve Švýcarsku? Vzhůru do Saas-Fee!

Jste naplněni touhou poznávat a zdolávat vysoké alpské vrcholy? Vydejte se na dovolenou do Wallis a získejte pohádkovou rekreaci v panenské přírodě. Na první pohled se zamilujete do letních domů Saas-Fee, které vás přesvědčí svou útulností a komfortem. Vybírejte z pestré palety prázdninových pronájmů od NOVASOL! Věřte, že v rekreačních domech od NOVASOL, které jsou posety po evropských zemích, se naladíte na vlnu pohody a luxusu. Veškeré pronájmy se pyšní známkou kvality a nacházejí se v bezprostřední blízkosti největších atrakcí. Přepychové vily anebo moderně řešené chaty se postarají o bezchybnou dovolenou v Evropě.

V pěkných apartmánech se vám zalíbí

Ukořistěte mimořádně povedené ceny chalup Švýcarska a mrkněte na Saas-Fee. Exkluzivní vysokohorské letovisko najdete v lokalitě Vispu, v kantonu Valais na skalní římse nad Saas-Grund v nadmořské výšce 1560 metrů nad mořem. Malebné městečko má asi 1800 obyvatel. Počítejte s pohostinností a četnými volnočasovými aktivitami. Dovolená ve Wallis bude nezapomenutelná. Neodolatelné Saas-Fee je uvelebeno v údolí Saastal ve výšce 1792 metrů nad mořem a je úžasným výchozím bodem pro zdolání třinácti přilehlých čtyřtisícovek a devíti ledovců. Nejvyšším vrcholem je Domen, který měří úctyhodných 4545 metrů. Ráj turistů je jako stvořený pro pěší turistiku, horolezectví i cykloturistiku.

V Chalupách Švýcarska je vždy něco navíc!

Do vysokohorského resortu dojede autem, ale před vjezdem do městečka musíte zaparkovat. Půvabné středisko je populárním místem letních i zimních radovánek. První hotel byl vystavěn již v roce 1881. Atraktivními body jsou i Saas-Balen, Saas-Grund a Saas-Almagel. Jen si představte lyžařské sjezdovky, které se nacházejí až v nadmořské výšce 3600 metrů. Co si od dovolené ve Wallis přát víc? Dejte šanci aktivní dovolené s kapkou wellness a prohlédněte si také římskokatolický kostel Nejsvětější srdce Páně z roku 16963. V luxusních vilách Švýcarska se dokonale pobavíte! Projeďte se podzemní dráhou Metro Alpin na Mittellalin. Užijete si největší ledovou jeskyni na světě, kulinářské dobroty v otáčivé restauraci a nádherné výhledy na Miláno.