search

Dovolená ve Veysonnazu

Pobyt ve Wallisu, ubytování ve Švýcarsku

Chaty a chalupy ve Švýcarsku

Nakoukněte pod pokličku exkluzivních nabídek prázdninových domů od NOVASOL. Naleznete výborné tipy pro strávení rodinné dovolené v Wallis. Už se vám sbíhají sliny na parádní ubytování Veysonnaz? Není se čemu divit. Tato turistická lokalita patří k nejvyhledávanějším místům této evropské země. Ať už prahnete po romantické rekreaci ve dvou, která splňuje soukromí, klid a wellness radovánky všeho druhu anebo toužíte po dovolené se sportovním nádechem, s NOVASOL nikdy nešlápnete vedle. Nakloňte si k sobě štěstí a odměňte celou rodinu fantastickým zážitkem. Čerstvý alpský vzduch, panoramatické výhledy, panenská příroda a komfort prázdninových objektů vám nesmí uniknout.

V chalupách máte svobodu na dosah ruky

Prvotřídní rodinná dovolená ve švýcarském Veysonnaz

Otevřete knihu pobytů od NOVASOL a připravte se na boom! Díky turistické oblasti Veysonnaz si dopřejete potěšení, které nezná hranice. Objevte drahokamy Švýcarska z první ruky a vsaďte na kanton Valais. Horská obec se nachází v nitru Švýcarských Alp, jen 13 kilometrů od divukrásného města Sion. Zdejší lidé jsou přátelští a otevření. Zarezervujte si co nejdříve rekreační rekreační domy ve Švýcarsku! Atraktivitu regionu nejde popřít. Veysonnaz je ukotvena a svahu, proto počítejte s 300 slunnými dny v roce. Užívejte si božské výhledy na řeku Rhonu, autentické vesničky a strhující hory. Krajina přeje pěší turistice, cykloturistice, horolezectví, adrenalinovým sportům a procházkám. Pokud už vám dojdou síly, zkraťte si cestu letními vleky.

V chalupách Švýcarska dosáhnete blaha

Hledáte příjemné podmínky pro rodinnou dovolenou? Půvabné horské městečko oceníte celoročně. Království zimních radostí je rozloženo do čtyř údolí a probíhá na 400 kilometrech sjezdovek a mnoha lyžařských stopách. Letní radovánky vás zavedou do horských vesniček, kde ochutnáte sílu salašnictví. Neobvyklé skalní útvary spatříte v obci Euseigne a u přehrady Grande Dixence se ocitnete v ráji. Naše rekreační domy ve Švýcarsku jsou překrásné. Chalupy Švýcarska se nacházejí poblíž golfových, sportovních a dětských hřišť, na své si tak přijdou všechny generace výletníků. Nesmí vám uniknout prohlídka města Sion, které je hlavním městem kantonu Valais. Túry kolem zavlažovacích kanálů Bisses slibují dokonalé podmínky pobytu na čerstvém vzduchu. Vstoupíte do světa historie, kultury a nočního života.