search

Dovolená v Turecku

Turecko, země s příchutí orientu

Krásné pláže, čisté moře a přívětivý lidé vám vaši rodinnou dovolenou v Turecku budou jenom zpříjemňovat. Proto neváhejte a objednejte si rekreační dům v Turecku ještě dnes. Milujete slunce, pláž i moře? Milujete antická města, kulturu a dobré jídlo? Vítejte v Turecku - jedné z nejoblíbenějších rekreačních oblastí Evropy.

Dovolená v Turecku

Turecko má příznivé klimatické podmínky po celý rok

Turecko je poměrně velká země, a tak i teplota se trochu liší. Istanbul je oproti například Izmiru chladnější a deštivější. Jinak na jihu převládá subtropické klima s horkým, suchým létem a mírnější zimou. Ideální podmínky pro letní dovolenou na severním Egejském pobřeží v rekreačním domě v Turecku. Celková délka pobřeží je neuvěřitelných 7200 km. Tak že je opravdu z čeho vybírat.

Dovolená v Turecku

Nezapomeňte na turecké lázně

Asi každý si chce na dovolené především odpočinout a turecké lázně jsou známé všude. Dokonce jejich napodobeniny jsou otevírané v různých koutech světa. Patří k nenavštěvovanějším atrakcím v Turecku, proto si návštěvu nenechte ujít.

Lázeňské procedury jsou rozdělené do několika místností a každá se zaměřuje na konkrétní slabinu. Výsledkem je kompletní ošetření těla i mysli během jediného dne. Večer budete v rekreačním domě v Turecku ulehat do postele jako nový člověk.

Díky rekreačnímu domů můžete navštívit různé památky

Turecko ale má určitě co nabídnout i milovníkům historie. Asi největší turecké lákadlo je bývalé hlavní město Istanbul. Je to křižovatka dějin i civilizací. Střetává se tady Evropa a Asie. Prolínají se tady dva úplně odlišné světy. Ale určitě stojí za to navštívit památky jako je Modrá mešity, Hagia Sofia či palác Topkapi, odkud je krásný výhled na Bosporskou úžinu.

Pokud si objednáte apartmán v Turecku, tak byste neměli zapomenout ani na Pamukkale, připomínající bavlněný hrad. Další turisticky hojně navštěvované místo je Kapadokie – oblast plná skalních kostelů a údolí. Samozřejmě turecká města jako je Burse, Ankara či Izmir také stojí za vidění. Na každém rohu najdete restauraci či stánek s pravými tureckými dobrotami. Určitě byste neměli vynechat tureckou kávu či vodní dýmku v kavárně. Je tu zážitek na celý život. Obecně turecká kuchyně je velmi dobrá s prvky orientu. Proto neváhejte a nechte se unést Tureckem v rekreačním domě.

Dovolená v Turecku

Fantastická dovolená v Turecku

Vychutnejte si perfektní polohu našich rekreačních domů, vil, rezidencí a bytů v Turecku, např. na pobřeží Egejského moře nebo přímo na Turecké riviéře. Plně zařízený byt nebo rekreační dům na Turecké riviéře Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu.

Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům nebo apartmán v Turecku se tak může stát i zajímavou inspirací. Rekreační domy v Turecku jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou na středním Egejském pobřeží v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán na jižním Egejském pobřeží bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí.