Rekreační domy v Turecku

Dovolená a ubytování v Turecku s nádechem orientu

Dovolená v Turecku

Nejčastěji vyhledávaná střediska, resorty a rekreační domy jsou na Turecké riviéře a u Egejského a Středozemního moře a zde Vám nabízíme strávit volné dny i my. Do Turecka se můžete vydat autem, ale letenky se dají koupit poměrně levněji, a poté si zde stačí půjčit auto nebo si zajistit odvoz.

Rekreační domy a apartmány v Turecku
  • Turecko je krásná země s nádechem orientu a dá se zde strávit báječná dovolená v Turecku. Turecko omývají celkem 3 moře. Středozemní, Egejské a Černé.

Ubytování Turecko

Toužíte-li po levné dovolené na jižním Egejském pobřeží, jste určitě na správném místě. Naše ubytování v apartmánech a rekreačních domech v Turecku bývá většinou all inclusive, takže uhradíte pouze vratnou kauci a o ostatní je postaráno.

Najděte si ubytování na Turecké riviéře a užívejte si sluníčka na krásných písečných plážích. Vydejte se také na místní trhy, kde můžete smlouvat a získat tak překrásné suvenýry za velmi výhodné ceny. 

Prožijte svou dovolenou v Bodrum, Antalya či Marmaris, ale buďte ve výhodě oproti lidem, kteří se stanou otroky hotelových komplexů. Vaše dovolená v Turecku bude mnohem pohodovější.

Rekreační domy v Turecku

Zajímavosti a památky v Turecku

Vydejte se určitě na výlet do Istanbulu, kde se mísí evropská kultura s asijskou, spíše s arabskými prvky. Určitě navštivte místní vyhlášený trh, lépe řečeno bazar, ale pozor ať se tam neztratíte, protože je obrovský. Další památkou jsou určitě dvě známé mešity Hagia Sofia a Sultan Ahmed (Modrá mešita), které Vás rozhodně uchvátí.

Rekreační domy v Turecku

A pokud jedete s drahou polovičkou, určitě si udělejte romantický výlet lodí a navštivte Borspor. Pokud chcete být mimo rušné velkoměsto, vydejte se do Pamukkale. Ale za návštěvu stojí určitě i město Izmir. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou na Turecké riviéře.